SON DAKİKA!
mustafabozbaggiresunspor

GİRESUNSPOR’DA TRANSFER TAHTASI HAREKATI

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, ” Giresunspor’u içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan kurtarmak için büyük çaba sarf ediyoruz” dedi.

Mustafa Temel Bozbağ, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, 600 bin lirası transfer yasağının kaldırılması için, 400 bin lirası da mevcut futbolculara ödenmek üzere acil 1 milyon lira gibi ciddi kaynağa ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Kulübe ekonomik gelir sağlamanın yollarını aradıklarını ifade eden Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, şöyle konuştu: “Giresunspor bu kentin en büyük markasıdır. Giresunspor, bütün Giresun’un takımıdır. Yönetim kurulu olarak ihtiyaç duyulan parayı bulma şansımız yok. Herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Toplumun tüm kesiminden bu noktada destek bekliyoruz. Giresunspor’u içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan kurtarmak için büyük çaba sarf ediyoruz.”

Mustafa Temel Bozbağ, kulübe gelir sağlamak amacıyla hazırlattıkları Giresunspor takvimine yoğun ilgi olduğunu kaydederek, “Bastırılan 5 bin takvimin 3 binini sattık. 2 bin takvimi de kısa zamanda tüketerek kulübe ciddi gelir sağlayacağız. Takvimlere büyük ilgi gösteren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.