Uncategorized

Giresunspor da Yeni Yönetim Görevleri

 

Bank Asya 1. Lig takimlarindan Giresunspor da hafta sonu gerçeklestirilen Olaganüstü Genel Kurul sonrasi göreve getirilen Yönetim Kurulu görev dagilimini gerçeklestirdi.

Yesil-beyazli ekibin Ömer Ülkü baskanligindaki yeni Yönetim Kurulu nun görev dagilimi söyle:


Osman Karahan (Baskan Vekili), Mustafa Karadere, Ali Kara ve Muzaffer Ejder (Ikinci Baskan), Hüseyin Günaydin, Sükrü Akkaya, Cengiz Cindemir, Hüseyin Adanur, Ismail Türkoglu, Zeki Türkmen, Sebahattin Günes, Coskun Çalik ve Mehmet Karaahmetoglu (As Baskan), Sükrü Kocuk (Genel Sekreter), Fatih Sandal (Basin Sözcüsü), Alpaslan Yilmaz ve Hüseyin Altuntas (Futbol Sube Sorumlusu), Kenan Tatli ve Özcan Dogramaci (Tesisler ve Kulüp Isleri Sorumlusu), Sevki Salman ve Battal Gazi Özdemir (Alt Yapi Sorumlusu), Abdullan Karakuz (Gida ve Tedarik Sorumlusu), Bekir Alim (Planlama ve Yapilandirma sorumlusu)


Kulübün belirledigi Ömer Ülkü baskanligindaki transfer komitesinde ise Osman Karahan, Ali Kara, Mustafa Karadere ile Muzaffer Ejder yer aldi.


 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.