SON DAKİKA!

GIRMEP de Gündem 4. Feshane Giresun Günleri

Basbakanin, bakanlarin, milletvekillerinin, belediye baskanlarinin, sivil toplum örgütlerinin, ünlü sanatçilarin ve en önemlisi Giresun lularin rekor denecek sekilde gelmesi beklenen, 9–10–11 Nisan tarihlerinde Feshane’de yapilacak  ‘’Giresun Günlerine’’  hazirlanan Giresun Medya Platformu toplantilarini Giresun ilçelerinin sivil toplum örgütlerinin merkezlerinde yaparak,    ’birlikten kuvvet dogar’’ ilkesiyle hareket ederek Giresun’un tanitimina büyük katki sagliyor ve ‘ Giresun Günlerine’’ tüm hizi ile hazirlaniyor. Giresun halkina daha iyi hizmet etmek için, yükümüz agir diyorlar. Bu yükü sirtlamak için, Giresun Federasyonu ve ‘’Giresun Günleri’’ organizatörü ile birlikte hareket etme geregi duydular. Çünkü ayni zamanda bir kamu görevi yapmakta olan basinin toplumu bilgilendirmek, aydinlatmak, Giresun ve ilçelerinin sorunlarina sahip çikip, çözüm bulunmasi konusunda ilgililere öneriler sunmak gibi sorumlulugu da vardir.


Giresun Medya Platformuna güzel ikramlari ile ev sahipligi yapan Alucra li Tülay Dolu,Saliha Sariyar in katkilari ile, Okmeydani Alucra vakfi binasinda, A.Sükrü Kara baskanliginda  Giresun Medya platformu yönetim kurulu ve Giresun dernekler federasyonu baskani Hasan Turan ile yapilan toplanti, Feshane’de 700–800.000 rekor ziyaretçinin gelmesi beklenen ‘’Giresun Günlerinde’’ her ayrintinin ele alinarak, neler yapilmasi gerektigi görüsüldü, tartisildi, her ilçenin ayri sorunlari degerlendirildi, ortak nokta bulunarak, gereken islemler görev bölümü yapilarak,Giresun medya platformu yönetim kurulu arasinda paylasildi.  

 

A.Sükrü Kara, Ibrahim Balcioglu, Sadi Toygar, Oguzhan Kiliçaslan, Ethem Bakar, Tülay Dolu, Selim Dolu, Saliha Sariyar, Kadir Bekiroglu ve Hasan Turan’in katilimi ile yapilan toplanti dilek ve temenniler arkasinda sona erdi. Islerinden dolayi toplantiya katilamayanlar, desteklerini telefon ile iletmislerdir.

 

Kaynak: Sadi Toygar- Sebin Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.