Uncategorized

GISHAD KASIF e Yönetici Verdi

Giresun Is Hayati Dayanisma Dernegi(GISHAD) KASIF’in genel kuruluna katildi. Karadeniz Sanayici ve Isadamlari Dernekleri Federasyonu (KASIF) üyesi olan GISHAD Giresun Is Hayati Dayanisma Dernegi Yönetim Kurulu Baskani Mehmet Selim Kitapçi, Baskan Yardimcisi Senol Kiliç, Yönetim Kurulu üyeleri Ibrahim Ilyasoglu ve Fikret Atar genel kurulda hazir bulundu.
Karadeniz Sanayici ve Isadamlari Dernekleri Federasyonu (KASIF) Baskani Osman Reis, son 7 yilda rekor düzeyde büyüyen Türkiye nin 2009 u dinlenerek geçirdigini, 2010 da ise tekrar ataga geçecek belirtilerin görüldügünü söyledi.


Görevini 4 yildir basariyla yürüten Osman Reis, KASIF toplanti salonunda gerçeklestirilen ve tek liste ile girilen genel kurulda delegelerin tüm oyunu alarak yeniden KASIF Yönetim Kurulu Baskanligi na seçildi.


Genel kurul sonrasi üyelere tesekkür konusmasi yapan Reis, Karadeniz Bölgesi nin sosyal ve ekonomik problemlerinin çözümünde bu güne kadar önemli görevleri yerine getiren KASIF in bundan sonra da çalismalarina hizla devam edecegini ifade etti.


Reis, hedeflerinin; Karadeniz den daha fazla ihracatçinin ve daha fazla sanayicinin çikarilmasina katki saglamak oldugunun altini çizdi.


Son 7 yilda rekor düzeyde büyüyen Türkiye nin 2009 u dinlenerek geçirdigini belirten Reis, Türk ekonomisinin 2010 da ataga geçecegini, bunun ilk belirtilerinin ise görüldügünü kaydetti.


Reis, Türkiye Isadamlari ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) nda da baskan yardimciligi görevinde bulunuyor.


 


Genel kurul sonucunda KASIF Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Osman Reis (Samsun), Ekrem Kayikçioglu (Trabzon),Abdurrahman Hacikerimoglu(Samsun), Muharrem Durmusoglu (Samsun) Mustafa Külünkoglu (Rize),Ahmet Aydin(Bafra), M. Selim Kitapçi (Giresun), Sami Dinler (Tokat), Hakki Nazlim (Sivas), Avni Yilmaz (Ordu) ve Bekir Aydin (Amasya) seçildi.


KASIF denetleme kurulu asil üyeliklerine ise Ali Haydar Toroman (Çarsamba), Selami Kizikli (Merzifon) ve Ayhan Özköroglu (Samsun) seçildi.


KASIF, 1994 yilinda Samsun da faaliyete basladi. TUSKON da kurucu üyesi olan KASIF, bin 500 sanayici ve isadamini bünyesinde bulunduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.