Uncategorized

Güce Köy Yollarina Hayir Sever Eli

Ilit Köyü Muhtari Ahmet Nedim Gürbüz yaptigi açiklamada, Hayir sever is adami Ibrahim Al’in destegi ile  Güce ilçesinde ve Ilit köyü yollarinda betonlama ve onarim için 376 metreküp beton harcandigini söyledi.

 

Muhtar Gürbüz, bu betonlamanin 216 metreküpünü Güce ilçesini Gelivera deresine baglayan yolda gerçeklestirildigini ve diger 160 metre küpünü ise Ilit köyü mezarligi ve köy yollarinda gerçeklestirildigini belirtti.

Ilçesine ve köy yollarina verdigi destegi artirarak devam ettirecegini belirten is adami Ibrahim Al ise, ”Ben bu köyde dogup büyüdüm, Ama su an Istanbul’da yasiyorum, Ancak benim aklim hep köyümde ve köyümdeki o çamurlu yollarimizda, Benim yakinlarim ve dostlarim bu köyde yasamaktadir, Ben köyümün gelismesi için elimden gelen çabayi sarf edecegim. Biz is adamlari olarak kendi bölgemize sahip çikmamiz gerekiyor, benköy sevdalisiyim, Köyüm için her seyi yapmaya hazirim”  dedi.


 


 

Güce Ilçe Kaymakami Ahmet Türköz, Güce Belediye Baskani Osman Karabatak, Köy Muhtari Ahmet Nedim Gürbüz, Güceliler ve Ilit köyü halki, ilçe yoluna ve köy yollarina yaptiklari bu yardimdan ötürü  Ibrahim Al’a tesekkür ettiler.

 

Kaynak: Hayri Bahadir- Güce Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.