Uncategorized

Haci Hasan Sönmez Romanya Heyetiyle

AK PARTI Genel Sekreter Yardimcisi, Giresun Milletvekili ve Türkiye-Romanya Parlamentolar arasi Dostluk Grubu Baskani Sayin H.Hasan SÖNMEZ, 17-21 Ocak 2011 tarihlerinde ülkemizi ziyaret eden Romanya-Türkiye Parlamentolar arasi Dostluk Grubu Baskani Sayin Petru MOVILA ve beraberindeki heyeti kabul etti.


18 Ocak 2011 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu toplanti salonunda yapilan görüsmede; Türkiye Büyük Millet Meclisi Parlamento çalismalari hakkinda bilgiler veren Türkiye-Romanya Parlamentolar arasi Dostluk Grubu Baskani H.Hasan SÖNMEZ’, Dostluk Grubu üyelerinden AK PARTI Trabzon Milletvekili Safiye SEYMENOGLU ile MHP Karaman Milletvekili Hasan ÇALIS eslik ettiler. Görüsmelerin ardindan Sayin SÖNMEZ, konuk heyet onuruna TBMM’de bir ögle yemegi verdi.


Sayin SÖNMEZ ve beraberindeki heyet, ögle yemeginin ardindan; TBMM Baskanvekili Sayin Sadik YAKUT’a ve TBMM AB Uyum Komisyonu Baskanvekiline de ziyarette bulundular.


Ayni günün aksami Romanya’nin Ankara Büyükelçisi Sayin Ion PASCU’nun konuk heyet onuruna verecegi aksam yemeginde de konuk heyeti ev sahibi olarak yalniz birakmayan Sayin SÖNMEZ; konuk heyetin ertesi gün yaptigi programa da eslik ederek, programin Istanbul’da gerçeklesecek kismi için konuk heyeti Istanbul’a ugurladi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.