SON DAKİKA!

HASAN ALİ TÜTÜNCÜ BİR KEZ DAHA RAMAZANA KAVUŞTUK

Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Tütüncü ” Yine bir Ramazan ayına kavuşmuş olmaktan dolayı Allaha hamd ediyoruz. Giresun halkına ve tüm İslam alemine Mübarek Ramazan ayı hayırlar getirsin inşallah.” dedi.

Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ‘’Cenâb-ı Hak katında müstesna bir yeri olan ve Yüce Rabbimizin kullarına sonsuz rahmetini esirgemediği, onbir ayın sultanı mübarek Ramazana kavuşmuş bulunmaktayız. Sevgi ve hoşgörü içerisinde, dargınlık ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun zirve noktasına çıktığı, bir mübarek Ramazan Ayına daha ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı Kur’an-ı Kerim’in inmesi başta olmak üzere yeryüzündeki bütün hayır ve bereketleri özünde toplayan bir aydır. Ramazan, fazileti ve kutsallığı ile İslam âleminin en anlamlı Ay’ıdır. Bolluk, bereket ve mağfiretin hâkim olduğu, âlemlere rahmet olan Efendimizin güzel ahlakına sahip olabilme çabasıyla manevi heyecanımızın doruk noktasına ulaşacağı bu mana dolu günler; sevgi, saygı, kardeşlik duygularımızın da güçlenerek artacağı önemli zamanlardır. Umarız ki bu ayı en iyi şekilde değerlendirenlerden oluruz. Tüm halkımızın bu mübarek ayı; ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma ve beraberlik içersinde olmak suretiyle dolu dolu geçireceğine olan inancım tamdır. Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği bu mukaddes ayda, İslam coğrafyasında da yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını, aynı zaman da Ramazan’da oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak birlik ve beraberliğe vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan diliyorum.
Başta Giresun halkı olmak üzere ülkemiz ve bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederim.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.