SON DAKİKA!

HASAN ÇAKIRMELİKOĞLU İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, 4 Mayıs’ta yapılacak olan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) seçimleri öncesi Eynesil’deki üyelerini ve ilçe esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Beraberinde Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Anaforoğlu ve üyeler ile esnafları ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinleyen Hasan Çakırmelikoğlu, kendisine teşvikle ilgili sorular yönetilmesi üzerine, Teşvik Kanunu’nun mecliste komisyonda olduğunu ve Mayıs ayında karara bağlanmasını beklediklerini söyledi.

Giresun’un fındığında ve çayında markalaşma yoluna gidecek olduklarını söyleyerek Eynesil ilçesine müjde veren GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu “Eynesil çayının aromatik yapısının çok farlı olmasından dolayı farklı bir lezzete sahip. Biz de bunun için Eynesil çayında markalaşma yoluna gideceğiz” derken, demiryolu projesinin Giresun geneline ve Tirebolu ilçesine hayat kazandıracak bir proje olduğunu ve seçimden sonra ilk takip edilecek proje olduğunu belirtti. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

“Havalimanının ve Demiryolu Projesi hayata geçtiği an Giresun ekonomisi ve istihdamı büyük bir anlam kazanacaktır. Takip etmemiz gereken diğer bir konu ise güney çevre yolu projesi ve bunu da takip etmemiz gerekiyor. Giresun’un gelişimi için Eğribel Tüneli’nin önemini biliyorum. Doğuya ve Akdeniz’e açılan bir kap olduğu için hayata geçtiği an maliyetlerimiz düşecek olduğu için Eğribel Tüneli’nin önemi büyüktür.” dedi.

Ziyaretlerin ardından Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yönetim kurulu Başkan yardımcısı Ahmet Anaforoğlu ve üyeler ile Eynesil’de esnaf ve üyelerle akşam yemeği programına katılarak ilçeden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.