SON DAKİKA!

HAYDİ BU GECE KAÇMAZ!

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart ve bölgesinde yaptığı faaliyetler ile adından bahsettiren Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 5. Geleneksel Karadeniz Giresunlular gecesini 19 Mart 2016 günü her zamanki adreste Erdmannhausen Halle auf der schray’da gerçekleştiriyor.

Başta Giresun olmak üzere bütün Karadeniz’i kucaklayan yaptığı bütün organizasyonlarda salonu tamamen doldurmayı başaran Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 2016 yılı faaliyet programında yer alan 5. Karadeniz Giresunlular dayanışma gecesi için artık bütün nefesler tutuldu.

Her yıl katlayarak kendini geliştiren her organizasyonda bir önceki yıldan daha çok kendini geliştiren Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz “ Bir yeni yıl bir yeni program hemşerilerimiz bu sene yine çok eğlenecek. Bu sene Giresun ilinin yetiştirdiği çok kıymetli bir büyüğümüz Huri Sapan yanı sıra Halil İbrahim&Tuğba Damcı, Baransel, Erdal Güvendi, Erdoğan Erol, Serkan Özer ve Orkestrası’nı duayen büyüğümüz sunucu Musa Ada’nın sunumu ile izleyecekler. Bu program başından sonuna eğlenceli olacak. Aynı zamanda bu sene yemek menümüz tamamen mahalli olacak. Yine göz bebeğimiz Giresunspor’a katkı yapmak için çaba sarf edeceğiz. Artık her şeyimiz ile gecemize konsantre olduk. İnşallah Türkiye, İstanbul ve Ankara’dan aynı zamanda Avrupa’nın çeşitli ülkelerden bir konuğu protokolde ağırlayacağız.” Dedi.

İşte Gazetemizin yayın sponsoru olduğu o gecenin hazırlanan afişi;

gece2016cevat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.