Uncategorized

Hekim Holding 21. Onur Yili Kutlamasi

Öner Hekim, çalisanlarina hitaben yaptigi konusmada,  “Hep beraber ülkemize hizmet ediyoruz. Güzel hizmetler yaparak iyi bir yurttas olmaya gayret ediyoruz. Çünkü ülkemizi çok seviyoruz” diye konustu.

 

Genel Müdür Yardimcisi Özlem Oguzoglu, açis konusmasinda, “Holdingimizin kurulusu bir basari hikâyesidir. Ve hiçbir basari tesadüf degildir. 2 kaynak makinesi ve 140 metrekare atölye ile baslayan bu hikaye, 1000’e yakin çalisani ve farkli sektördeki sirketleri ile, binlerce metrekare arazi üzerinde üretim yaparak, uluslararasi piyasalardaki rekabet gücüyle yeni basari hikayeleri yazmaya devam ediyor” dedi.
Son 3 yilin degerlendirmesini yapan ve holdingin hedeflerini anlatan Oguzoglu, bu yil Afrika ve Ortadogu ülkelerinde yeni yatirimlar planladiklarini söyledi ve, “Bizler Hekim Holding çalisanlari olarak gurur duyuyoruz. Çünkü Öner Hekim baskanligindaki Hekim Holding, öncüdür, ilklere imza atar, teknoloji lideridir, 50 den fazla ülkeye yaptigi ihracat ile yerli ve yabanci müsterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek fibercement üreticisidir. Ve sonuç olarak Hekim Holding, hazir yapilarin üretiminde kullanilan ana ham maddelerin tamamini kendi entegre tesislerinde üreten dünyanin tek hazir yapi üreticisidir” dedi.

 


 
HEKIM: ÜLKEMIZE, YÖREMIZE HIZMET, YURTTASLIK GÖREVI


 

Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim ise “bundan sonra da hep birlikte, çalisarak, üreterek, yeni yatirimlar gerçeklestirerek ülkemize hizmet etmeye devam edecegiz” dedi.
Hekim konusmasinda sunlari söyledi: Basarimizda sizlerin çok büyük payi vardir. Hepinize tesekkür ediyorum. Benim için en iyi yurttas görevini en iyi sekilde eksiksiz yapandir. Bizler de bunu yaparak iyi birer yurttas olmaya çalisiyoruz. Umarim sizler de öylesiniz. Biz kazancimizi kardesimle beraber üçe bölüyoruz. Çalisanlarimiza, yatirima ve hayir ve hasenata paylastiriyoruz. Geri kalaniyla da geçimimizi sagliyoruz. Sizlerden farkliligimiz yok. Sizler gibiyiz. Ülkemize ve yasadigimiz yöreye hizmet etmek ortak hedefimizdir.  
Yapilan konusmalarin ardindan, Holdingde 10 ve 15. yilini dolduranlara plaketleri verildikten sonra 21.yil pastasi Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskan Yardimcisi Ünal Nafiz Hekim ve Mali Isler Müdürü Özcan Turan tarafindan kesildi.

 


  

Geceye Hekim Holding’e bagli Giresun Hekim Süt Endüstrisi Gida ve Yapi Sanayi Ticaret A.S Genel Müdürü Sedat Murat Bayrak ve yöneticiler Veysel Günes, Mehmet Kiran, Murat Kostakoglu ve Selçuk Türker de katildi.

 

Haber: Ufuk Kekül

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.