Uncategorized

Hekim Süt Genç Girisimcileri Agirladi

Bu kapsamda son ziyaretlerini Hekim Süt’e yapan dernek yöneticileri, Genel Müdür Sedat Murat Bayrak’tan fabrikanin mevcut durumu ve hedefleri ile ilgili bilgiler aldilar.

 

Ziyarette Baskan Serdar Demirkan ve üyeler Kubilay Yaman, Ilgim Kitapçi, Cihan Civelekoglu, Sertaç Günes, Murat Aydin’in hazir bulundu.

Genel Müdür Bayrak dernek yöneticilerine, “Hekim Süt, Giresun merkezde kurulu bulunan tek sanayi kurulusu. Yönetim Kurulu Baskanimiz Sayin Öner Hekim’in açtigi yolda ilerliyoruz. Fabrikamiz tarim ve hayvanciligin gelismesine katki sundugu gibi, ilimize ciddi oranda istihdam yaratarak ekonomik deger kazandiriyor. Sizin gibi kuruluslarla isbirligi yaparak, karslilikli bilgiler ve önerilerimizi paylasarak burayi daha iyi boyutlara tasimanin ve dolayisiyla Giresun’a hizmetin gayreti içinde olacagiz “ dedi.


 


 

GIGIAD Baskani Serdar Demirkan, ziyaret sonrasinda yaptigi açiklamada sunlari söyledi; “Dernek olarak amacimiz tamamen bilimsel ve akademik çerçevede Giresun ile alakali olabilecek bütün sosyal ve ekonomik konularda bilimsel bir çalisma pratigi olusturup ilimizdeki üniversiteden de yardim alarak, seminerler düzenlemek, sempozyumlar yapmaktir.  Bu noktada sayin müdürümüz Sedat Murat Bayrak ile Hekim Süt’e yönelik yaptigi ARGE çalismalari hakkinda bilgiler aldik ve yapmis oldugu analizleri tartistik”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.