Uncategorized

Hekim Süt e Cumhurbaskani Konuk

Genel Müdür Sedat Murat Bayrak’la görüsen Formuzal, Hekim Holding’in yurtiçi ve yurtdisinda bulunan fabrika, fuar alanlari ve diger yatirimlari hakkinda bilgiler aldi.
Genel Müdür Bayrak, ziyarette yaptigi konusmada, “Sayin Öner Hekim’in Yönetim Kurulu Baskanligi’ni yaptigi Hekim Holding, 12 sirketten olusan uluslar arasi bir dünya kurulusudur. Türkiye’nin çesitli illeri disinda,  Bulgaristan, Romanya, Libya, Katarda da yatirimlarimiz bulunmaktadir. Hekim Süt de bunlardan bir tanesidir. Sizi Giresun’da ve burada görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sizin sahsinizda kardes Gagavuz halkini selamliyoruz” dedi.             

 

“GIRESUNLU YATIRIMCILARI BEKLIYORUZ”

 

Cumhurbaskani Formuzal ise, ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getirerek, sunlari söyledi: “Mükemmel bir tesisle karsilastim. Bizim ülkemizde de hayvancilik yogun biçimde yapiliyor. Süt ve süt ürünleri de üretiliyor. Daha çok ev tipi. Ancak Hekim Süt gibi böyle dev sanayi kuruluslarini da ülkemizde görmek isteriz. Bir Türk Cumhurbaskani olarak Türkiye’den gelen yatirimcilara her türlü katki ve destegi vermeye haziriz. Ülkemizin avantajlari çok fazla. Sigorta, vergi muafiyeti ver. Avrupa Birligi ülkelerine sifir gümrükle pazarlama sansi var.  Yatirimcilari görmek istiyoruz. Holdinginizle de iliski kurmak isteriz”
Formuzal, fabrikanin ürünlerini tek tek tadarak bilgi aldi.

 


 
Cumhurbaskani Mihail Formuzal’in Hekim Süt’ü ziyaretinde, Türk Aydinlar Ocagi Genel Baskani Mehmet Memis de hazir bulundu.

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.