Uncategorized

Hemserimiz Mustafa Tahmaz Istanbul sorumlusu

Sigara yasagi genisliyor, Zabita Daire Baskani Tahmaz net konustu…


 


IBB Zabita Daire Baskanligi, Ilçe Belediye Zabita birimleri ile 4207 sayili “Tütün ürünlerinin zararlarinin önlenmesi ve kontrolü” hakkindaki kanun kapsaminda 19 Temmuz 2009 tarihinde genisleyecek olan sigara yasaginin uygulanmasi ve tedbirler ile ilgili bir toplanti düzenleyen IBB Zabita Daire Baskani Mustafa Tahmaz net konusarak, “Yasaga uymayanlar affedilmeyecek” dedi…


I.B.B. Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltili toplantiya, basta Istanbul Büyüksehir Belediyesi Zabita Daire Baskani Göreleli hemsehrimiz Mustafa TAHMAZ, Zabita Destek Hizmetleri Müdürü Bayram Ali ÇAKIROGLU, Anadolu Yakasi Zabita Müdürü Ibrahim KÖSE, Zabita Tedbir Müdürü Israfil AYDIN, Saglik ve Hifzissihha Müdürü Dr. Saime BATIREL, Il Saglik Müdür Yardimcisi Dr. Oguz UYSAL ile Ilçe Belediye Baskanliklari Zabita Müdürleri katildi.

Toplanin açilis Konusmasini yapan I.B.B. Zabita Daire Baskani Mustafa TAHMAZ 19 Temmuz 2009 tarihi itibariyle genisleyecek olan sigara yasaginin uygulanmasi ve alinacak tedbirler kapsaminda Büyüksehir Belediyesi Zabita Daire Baskanligi’nca alinacak tedbirlerle ilgili bilgiler verirken, IBB. Zabita Müdür Yardimcisi Sadettin ÖZYAZICI ve Il Saglik Müdür Yardimcisi Dr. Oguz UYSAL katilimcilara konu ile ilgili aydinlatici bilgiler içeren sunumlar verdiler.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.