Uncategorized

Hikmet Hancioglu Giresunspor a Recete Yazdi

80’li yillarda 4 yil Giresunspor’da, 8 yil da Ankaragücü formasini giyen Kumyalili hemserimiz ” Hikmet Hancioglu, Giresunspor’da Fatih Kitapçi döneminde de yöneticilik yaptigini, bu dönemde Giresunspor’un en üst seviyede itibar kazandigini belirterek, Giresunspor’un 3 yila ihtiyaci oldugunu, günübirlik basarilar pesinde kosuldugu sürece bu basarinin hiçbir zaman yakalanamayacagini söyledi. ” dedi.

 

Hikmet Hancioglu sözlerini söyle sürdürdü ” Giresunlu gençlere deger verilmeli, Yesil-Beyazli takimi istenilen hedefe götürebilir aksi her yil ayni problemler olacaktir.  Bu sezon yasli takim kuruldu. En kisa zamanda amatörlükten kurtulup kurumsallasmak gerekir. Zaman kaybetmeden idari menejere ihtiyaç var “ seklinde konustu.


Hikmet Hancioglu ” Tolga nin basin açiklamasi yaparak tartisilir hale gelmesi hiçte iyi olmadi,  bu basin açiklamasini hiç yapmayacakti, taraftar ile karsi karsiya gelmeyecekti. takimda basin açiklamasi yapacaklar futbolcu degil, yönetimdir, herkes kendi isine bakacak” dedi.

Hemserimiz Hikmet Hancioglu ” sagolsunlar transfer döneminde arandigini, hoca seçiminde de fikrinin soruldugunu belirten Hancioglu, Giresunspor’u düzlüge çikaracak bir hoca var, adini yönetimine sundum ” diyerek sözlerini tamamladi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.