Uncategorized

Hüseyin Dost a Bes Altarnatif Belirlendi

 


AK Parti Giresun Il Baskani Mehmet Geldi, Tirebolu Ilçe Baskanligi için genel merkezin kendilerinden istedigi adaylari belirlediklerini bildirdi.


Geldi, yaptigi yazili açiklamada, ilçe teskilatindaki istifalarin ardindan münfesih hale gelen yönetimin yeniden belirlenmesi amaciyla çalismalar yapildigini belirtti.


Geçtigimiz günlerde bazi parti yetkilileriyle bu konuda çalismalar yaptigini vurgulayan Geldi, Çalisma sonrasi istifa etmis ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, ilçe gençlik kollari baskani, münfesih ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe eski baskani Hüseyin Dost, il eski yönetim kurulu üyeleri, ilçe eski baskanlari, belediye baskan adayi olarak seçime girmis isimler ve AK Parti ilçe kurucularindan bazi isimleri dinledik ve fikirlerini aldik dedi.


Geldi, AK Parti Tirebolu Ilçe Baskanligi için teskilatin birlik ve beraberligini bir arada tutmasi bakimindan 5 ismin belirlenerek AK Parti Genel Merkezi ne gönderdiklerini ifade ederek, sunlari kaydetti:


Tirebolu ilçe Baskanligi görevi için genel merkezin bizden istedigi adaylari belirledik. Tüm kesimlerin fikrini almamizin ardindan Murat Aslan, Halil Demiral, Ömer Hidir, Abdullah Karapiçak ve Enver Yigit in isimlerini gönderdik. Bu isimler arasindan Genel Merkez bir görevlendirme yapacaktir. Artik durum Genel Merkezin sorumlulugundadir. Tirebolu Ilçe Teskilati, yeni görevlendirmeyle yoluna daha güçlü devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.