Uncategorized

IGEDER Sultangazi de Yemek te Bulustu

IGEDER Sultangazi Subesi, düzenledigi aksam yemeginde üyeleri ve IGEDER yöneticileri ile bir araya geldi.


Samimi bir ortamda gerçeklesen aksam yemegine Kasgarli Egitim Kurumu Müdürü Talip Ak, Habibler Anadolu Lisesi Md. Yrd. Kemal Kavgaci, Çözüm Dershanesi Md. Savas Kiliç, Sultangazi Ilçe Milli Egitim Sb. Müdürü M. Senol Saygili, Sultangazi Halk Egitim Müdürü Abdurrahman Ada, Emekli Egitimci Musa Ada, Ihsan Takir, Ibrahim Tanriverdi, Arafat Kiliçoglu, Uygar Keskin, Asim Sevket Çevik, Muzaffer Ahmetoglu, IGEDER Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Yilmaz, Temel Kahveci, Il Milli Egitim Md. Yrd. Halim Karakaya, Giresun Medya Platformu  Bsk. Ali Sükrü Kara, Sultangazi Bld. Basin Halkla Ilsk. Sefi  Ali Usta ve çok sayida ögretmen katildilar.

 

Yapilan yemekli toplantida IGEDER Sultangazi Subesi’nin yönetim kurulu tanitildi. Yemekte açilis konusmasi yapan, sube baskani Abdurrahman ADA bugüne kadar yapriklarini özetlerken, bundan sonrasi için yapacaklari projeler hakkinda bilgiler verdi. ADA, Giresunlu basarili ögrencilere ücretsiz ders vereceklerini söyledi. Yemekte söz alan Emekli Ögretmen Musa ADA ve Il Milli Egitim Md. Yrd. Halim Karakaya yaptiklari konusmada, ögretmenligin ve birlikteligin verecegi gücün önemine vurgu yaptilar. Yemek daha sonra karsilikli fikir alisverisi ve sohbet seklinde devam etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.