Uncategorized

Ihsan Incekara Gazetemiz den Ödül Aldi

Gurbetçi Giresun Gazetesi Almanya NRW temsilcisi Ihsan Incekara Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar tarafindan yaptigi haberler nedeniyle plaket ile ödüllendirildi.

 

Hafta sonu yapilan Yurtdisinda Giresun Dernegi gecesi için halen Almanya da bulunan gazetemiz imtiyaz sahibi ve sorumlu yazi isleri müdürü Ethem Bakar Almanya dan yaptigi haberler ile gazetemize güç katan Nord West Falen (NRW) eyaleti temsilcimiz Ihsan Incekara yi plaket ile ödüllendirdi.

 


 

Plaket takdimi sirasinda kisa bir tesekkür konusmasi yapan Ethem Bakar sunlari söyledi. .” Ihsan Incekara gazetemiz yayin hayatina basladigi günden buyana Almanya dan yaptigi haberler ile gazetemize güç katmistir, bugün Almanya dan gazetemize günlük binden fazla ziyaret gerçeklestirilmesinde kendisini katkilari çok büyüktür, bu katkilari nedeniyle maddi degeri olmayan ancak manevi degerinin olduguna inandigim bu plaketi kendisine takdim ediyorum. bu plaket ayni zamanda gazetemiz tarafindan verilen ilk plakettir, hayirli ve ugurlu olmasini diliyorum, insallah kendisine bakan, basbakan ve cumhurbaskani plaket takdim eder.”  dedi.

 

Ihsan Incekara ise ” Hayatimda ilk defa yaptigim bir isten dolayi ödül aldim, genelde yapilan emekler unutulur, ancak Gurbetçi Giresun Gazetesi nde yapilan iyilikte kötülükte karsilik buluyor, bende Gazetemizin sahibi Ethem Bakar beye bu plaketten dolayi tesekkür ediyor, saygilarimi sunuyorum.” dedi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.