SON DAKİKA!

İŞ VE MESLEK DANIŞMANLARI ANKARA’DA EZBER BOZDU

Aralarında Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın Yeğeni Yücel Bakar’ında bulunduğu 4 İş ve meslek Danışmanı Türkiye çapında en büyük organizasyonlarını Ankara OSTİM’de gerçekleştirdi.

yucelbakarimd

İş-Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde 2012 yılında atanmaları yapılan 2.817 İş ve Meslek Danışmanı Kurumun yeni yüzünü anlatan seminer programı ile Ankara OSTİM Mesleki Eğitim Merkezi’nde binden fazla Öğrenci, Öğretmen ve Usta  Öğreticiye ulaşarak Türkiye çapında en büyük organizasyonunu gerçekleştirdi.

Aralarında Giresun Merkez Erikliman Gazilertepesi Köyü doğumlu Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın yeğeni Yücel Bakar’ında bulunduğu İş ve Meslek Danışmanları yaptıkları çalışma ile atandıkları günden itibaren en büyük organizasyonu gerçekleştirdi.

10-14 Aralık 2012 tarihleri arasında OSTİM Mesleki Eğitim Merkezi çok amaçlı salonda gerçekleştirilen Seminer programlarında Öğrenci, Öğretmen ve Usta Öğretici olarak binden fazla kişiye İş-Kurumunun yeni yüzü anlatıldı.

2 yorumlar

  1. Ethem bey, öncelikle objektif haber anlayışınız için teşekkür ederiz. gündemi sizin kaleminizden öğreniyor ülkede karanlıklar sizin ışığınızla aydınlanıyor. İş ve meslek danışmanlığı gibi kutsal bir mesleği gündeme taşıdığınıız için size Adanalı iş ve meslek danışmanları olarak minnettarız.

  2. İbrahim CEBECİ

    Ülkemizde güzel işlerde her zaman oluyor ve olmaya da devam edecek. Bu hizmette bulunan genç arkadaşlarımızın yaptıkları ve göstermiş oldukları mücadeleyi yakından takip ediyor ve kendilerine yaptıkları hizmette ve çalışmalarda başarılar diliyorum. Bu ekibin yaptıklarını çok iyi biliyorum. Sonsuz başarılar diliyorum.
    Ethem Bakar, O ayrı bir konu. Her zaman yanımızda… Yapmış olduğu çalışmalarda başarılar diliyorum…. Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.