SON DAKİKA!

Istanbul Çamolukspor Sezona Hazir

 

Istanbul Çamolukspor yeni döneme firtina gibi girmek için hazirlaniyor.

Maçlarini Basibüyük sahasinda gerçeklestiren Istanbul Çamoluk Spor yeni dönemde firtina gibi esmek için hazirlaniyor.


Istanbul 1. Amatör ligde mücadele eden Istanbul Çamoluk Spor un kadrosunda Çamoluklu futbolcular yogunlukta. Kulübün baskanligini Ekrem Köse yaparken, Kulüp Asbaskanligini Salih Kizilhan, kulübün idari soumlulugunu da Çamoluk Dernegi yönetim kurulu üyesi olan Ufuk KESECEK yapiyor. Istanbul Çamoluk Spor da Çamoluk Dernegi yönetim kurulu üyelerinden Hüseyin KIZILHAN Bölge Sorumlusu, Esref KINATAS ise Genel Sekreter olarak görev yapiyor.

 


 

Yeni döneme, bir otobüs alarak baslayan Istanbul Çamoluk Spor, otobüsüne giydirme çalismasi yaptirdi. Istanbul sokak ve caddelerinde “ISTANBUL ÇAMOLUK SPOR” adini gezdirmenin mutlulugunu yasadiklarini öne süren kulüp yönetimi, bu yil hedeflerinin sampiyonluk oldugugunu belirtiyorlar.

 

Geçtigimiz hafta deplasmanda ilk maçlarini Ümraniye Yamansporla yapan, Istanbul Çamoluk Spor karsilasmadan 4-0 galip ayrildi. Istanbul Çamoluk Spor un teknik direktörlügünü aslen Trabzonlu olan Fevzi Genç yapiyor.

 

Kulübün ayakta kalabilmesi ve daha güzel sonuçlar elde edip iyi bir yerde olabilmesi için tüm Çamoluklularin maddi-manevi katkisi bekleniyor.

 

Haber: YUSUF KÜRKÇÜ- Çamoluk/Net
 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.