Uncategorized

Selahattin Karaahmet ten Sert Yanit

 

 

Laf olsun diye söylenmis içi bos sözlere yanit vermeyecegim” diyen Karaahmetoglu,  “Sorun, yaptigimiz muhalefetten duyulan rahatsizliktir. Demokrasi geçmisi ve kültürü olmayanlarin, demokrasiyi bir araç görenlerin, dikensiz gül bahçesi isteyenlerin ögütlerine ihtiyacimiz yok. Bize ögüt verecekler bizden daha bilgili, daha kültürlü, daha görgülü, daha terbiyeli olmalidir” ifadesini kullandi.

AK Parti Milletvekili Nurettin Canikli’nin seçimden önce Görele’de muhtarlari topladigini ve köylerin sorunlarini tespit etme gibi bir mazeretle bunu yaptigini savunan Karaahmetoglu, “Neden örnegin 6 ay önce degil de referandumdan 5 gün önce? Ve muhtarlara, evet çikarsa hizmetler yapilir mesaji veriyor. AKP Il Genel Meclis üyesi Osman Öden, en çok evet oyu çikan muhtarliga 100 bin TL vaat ediyor. Referandum sonrasi Canikli “verdigimiz sözlerde duracagiz” diyor. Ben de diyorum ki söz verdiginiz deger ahlak çöküntüsüdür” dedi.


Baskan Melikoglu’nun “Çömlekçi’de sayin Karaahmetoglu’nun nasil seçim rüsveti teklif ettigini herkes biliyor” diye iddiada bulundugunu söyleyen Karaahmetoglu,  “Siyasi karsitlarim bile benim hangi dogrulukta, dürüstlükte, ahlakta insan oldugumu biliyor. Eger hangi muhtara ve ne amaçla rüsvet iddiasini ispat edemezsen serefsizsin. Bunun hesabini vereceksin” ifadesini kullandi.


Melikoglu’nun Görele’de belediye baskanlari içinde, imkanlar açisindan en sanslisi oldugunu savunan Karaahmetoglu, kendisinin bu imkanlari kullanamayacak kadar beceriksiz ve yeteneksiz oldugunu ifade ederek, “Senin belediye baskanligi sürecini elestirmek, yorumlamak akliselim insanlara saygisizliktir” diyerek açiklamasini sonlandirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.