SON DAKİKA!

İSTANBUL ESENYURT’TAN GİRESUN DERELİ’YE DOST ELİ

İstanbul Esenyurttan ‘1 Defter Bir Kalem’ kampanyası ile Anadolu yoluna çıkan Dost Eli Derneğinin bu seferki durağı Giresun’un Dereli İlçesi oldu.

Anadolu’nun dört bir yanına çeşitli yardımlar gönderen Esenyurt Belediyesi, Dost Eli Derneğinin ‘Biz aracı olduk siz umut olun’ sloganı ile defterden kaleme, giyimden çeşitli hediyeler dağıtarak umut olmaya devam ediyor. Anadolu’ya yardım adrese teslim Yardım araçları ile beraber Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun eşi Rabia Kadıoğlu, Dost Eli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sakine Tükek, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları Yasemin Sarıca Aytan ve Abdurrahman Ada da yardımları adrese teslim ettiler.

Giresun’un Dereli ilçesine bağlı Yüce İlköğretim okulunda tören ile karşılanan yardım ekibi, Biyoloji Öğretmeni Zehra Küçükaydın’ın yetiştirdiği okulun öğrencilerinden oluşan folklor ekibi, Giresun yöresel oyunları ile görkemli bir karşılama yaptılar. Karşılama programına Dereli protokolünden Dereli Belediye Başkanı K.Zeki Şenlikoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Odabaşı, Giresun İl Genel Meclisi Üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetimi, Yüce İlköğretim Okul Müdürü, öğretmenleri ve öğrenci velileri hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.