Uncategorized

Istanbul Giresunspor Hayirli Olsun

Istanbul Giresunspor kulübü Bayrampasa da kuruldu, konu ile ilgili kulübün kurulus çalismalarini yürüten heyet ilk kez kahvaltili bir toplanti düzenleyerek kurulus hakkinda kamu oyunu bilgilendirdi.

 

Kulübün kurucular kurulu yaptiklari çalismalar hakkinda bilgiler verirken pazar kahvaltisi ve karadeniz sofralarinin degismez tadi pancar (kara lahana)  çorbasi ikram edildi.

 

Kahvaltili toplantiya Girdef Genel Baskani Sitki Ada, Girdef Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Girdef Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler, Girdef Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Can, BBP Gaziosmanpasa Ilçe Baskani ve Istanbul Giresunspor kurucular kurulu üyesi Salim Ethem Mican, Bahat Saglik Grubu Idare Amiri ve Istanbul Giresunspor kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Demiray, Girdef Genel Baskan Yardimcisi, Bayrampasa Giresunlular Dernegi Baskani ve Istanbul Giresunspor Kurucular Kurulu üyesi Ismail Yalçin, Istanbul Giresunspor Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Hayta, Marmarali Çotanaklar Taraftar Grubu Sözcüsü Hasan Alim, Bayrampasa Giresunlular Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Düdükcü, Vatan Giresun Gazetesi Sahibi ve 2. Topal Osman Futbol Turnuvasi Organizasyon Komitesi Baskani Nuri Yilmaz katildi.

 


 

Güzel bir hafta sonu geçiren kurucular kurulu ile davetlilere kahvalti ve pancar çorbasi ikram edildi.

Istanbul Giresunspor Kulübü nün kurulus dilekçesini Bayrampasa Giresunlular Dernegi baskani Ismail Yalçin ve kurucular kurulu üyeleri Salim Ethem Mican, Mehmet Hayta, Ahmet Demiray verdi hafta içi harcin yatirilmasi ile kulübümüz 2. amatör kümeden subat ayinda faaliyetlerine baslayacak.

 


 


 

Istanbul Giresunspor kurucular kurulu ile kahvaltili toplantiya katilan davetliler Bayrampasa Giresunlular Derneginin önünde hatira fotografi çektirdi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.