Uncategorized

SP Il Baskani Süleyman Tekbas Yaralandi

Trabzon da meydana gelen trafik kazasinda Saadet Partisi Genel Baskan Yardimcisi Mücahit Yanilmaz ile Giresun Il Baskani Süleyman Tekbas in da aralarinda bulundugu 9 kisi yaralandi.


Alinan bilgiye göre, Trabzon-Maçka karayolu Deliklitas mevkisinde Bekir Tosun un (33) kullandigi 06 DR 628 plakali otomobil ile karsi yönden gelen Alparslan Turan (38) yönetimindeki 61 DK 293 plakali minibüs çarpisti.


Kazada, Saadet Partisi Genel Baskan Yardimcisi Mücahit Yanilmaz, Saadet Partisi Giresun Il Baskani Süleyman Tekbas ile Vedat Yilmaz (49) ve otomobil sürücüsü Tosun ile minibüste bulunan sürücü Alparslan Turan, Emrullah Saka (33), Mustafa Ak, Ahmet Irfan Yigit (33) ve Yasar Gürdamar yaralandi.


Yaralilar Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi, Trabzon Numune Egitim ve Arastirma Hastanesi ile Fatih Devlet Hastanesinde tedavi altina alindi. Yanilmaz in ve her iki araçta bulunan diger yaralilarin da saglik durumlarinin iyi oldugu ögrenildi.
 

Saadet Partisi Trabzon Il Baskani Ömer Topaloglu, dün aksam Trabzon-Maçka kara yolu Deliklitas mevkisinde meydana gelen kazada yaralanan ve Trabzon Numune Egitim ve Arastirma Hastanesine kaldirilan Yanilmaz in, tedavisinin ardindan taburcu edildigini söyledi.

Topaloglu, Yanilmaz in yani sira kazada yaralanan 8 kisinin tedavilerinin de sürdügünü belirterek, Giresun Il Baskanimiz Süleyman Tekbas hariç diger arkadaslarimizin durumu iyi. Tekbas in boynunda kirik oldugu tespit edildi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinde MR i çekilecek. Ardindan da ameliyat edilip edilmeyecegine karar verilecek dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.