Uncategorized

Istanbul Sultangazili Giresunlular Derneklesti

 

Ahmet Demiray ” Giresunlu binlerce hemserimizin ikamet ettigi Sultangazi ilçemizde Giresun ilinin ismine yakisan bir lokal kiraladiklarini ve bu lokal vasitasi ile bölgede yasayan hemserilerimizi bir araya toplayip kaynastirmayi hedeflediklerini.”  söyledi.

 

Ayni zamanda Bahat Saglik Grubu Hastanelerinden Sultangazi Bahat Hastanesi Idare Amiri de olan Ahmet Demiray ” Giresun her geçen gün daha çok göç veren bir il Sultangazi ise Istanbul un basta Karadeniz olmak üzere Giresun bölgesinden göç alan yeni bir ilçemiz bunlari göz önüne alarak bölgede derneklesmeyi amaçladik böylece Giresunlu hemserilerimize bölgede hizmet edecek bir lokali faalyete geçirmis olacagiz, lokalimizde misafirhane, kurs merkezi, kütüphane, idari bürolar yer alacak, en kisa sürede görkemli bir açilis ile hem dernegimizi faaliyete geçirecegiz hemde merkezimizi açacagiz.” diyerek sözlerini tamamladi.

 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.