Uncategorized

Iyiki Öner Hekim Var

Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim tarafindan Giresun Dr. Ali Menekse Gögüs Hastaliklari Hastanesi’ne bagislanan uyku laboratuari hizmete girdi. Laboratuara isadaminin bir süre önce hayatini kaybeden annesi Süreyya Hekim’in ismi verildi.
Laboratuarin hizmete girmesi dolayisiyla hastanede düzenlenen törene Giresun Il Saglik Müdürü Cengiz Cindemir, Hastane Bashekimi Dr. Yenal Dugral, Hekim Süt Yöneticisi Veysel Günes ve hastane çalisanlari katildi.  
                      SÜREYYA HEKIM’IN ISMINI VERILDI 
Saglik Il Müdürü Cengiz Cindemir, törende yaptigi konusmada, uyku laboratuarini bagislayan Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim’ e tesekkür etti. Cindemir, sunlari söyledi: “sag olsunlar; hastanemizin ihtiyaci olan bu araç ve gereçleri bagis yoluyla bize kazandirdi. Hastanemizin bu ünitesi daha da güçlendi. Hastalarimizin tedavi ve teshis süresi daha da hizlanacak. Kendisini bu yüzden takdir ediyor ve herkese örnek olmasini diliyoruz.
Biz de onun bu hizmetlerinin karsiligi olmasa bile takdir duygumuzu ifade etmek için bir süre önce hakkin rahmetine kavusan annesi rahmetli Süreyya Hekim’in adini bir odamiza vermek istedik.

 


 Bildiginiz gibi Sayin Öner Hekim’in bundan önceki yillarda da Giresun’a saglik alaninda kazandirdigi hizmetler vardir. Piraziz Seyhli Mahallesi Gülizar-Nasuh Hekim Saglik Ocagi, Piraziz Bozat Beldesi Süriye-Cemal Hekim Saglik Ocagi, Piraziz Ömer Hekim Saglik Ocagi, Giresun Üniversitesi’ne devredilen Kale Devlet Hastanesi’ndeki çesitli üniteler onun eseridir.
Ayrica Saglik Bakanligi tarafindan yürütülen Altin Bebek Dostu kampanyamiza destek vermistir.
Bu vesile ile merhume Süreyya Hekim’e Allahtan rahmet diliyor, sayin Öner Hekim’e de tesekkürlerimizi saygi ve minnet duygularimizi sunuyoruz”
                                  GIRESUN’DA ILK
Bashekim Dr. Yenal Dugral ise Giresun’da ilk kez kurduklari laboratuarin çok önemli  bir eksikligi giderecegini belirterek Öner Hekim’e tesekkür etti.
Hekim tarafindan cihazlar bagislanan ve tefrisati yapilan iki ayri odadan olusan Uyku Laboratuarinda,  uyku ve solunumla ilgili sorunlari olan hastalar bilgisayar üzerinden 24 saat izlenerek tedavi ediliyor. 
Tören sonunda Hekim Süt yöneticisi Veysel Günes’e Öner Hekim için hazirlanan plaket verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.