SAĞLIK

KANSERLİ AİLEYE BELEDİYE BAŞKANI MORALİ

Giresun’un Espiye ilçesine bağlı Soğukpınar Beldesi Belediye Başkanı Özcan Özdemir beldede ikamet eden ve iki ferdi kanser hastası olan aileyi ziyaret ederek ihtiyaçlarını ve isteklerini dinledi.

Giresun Espiye’nin Soğukpınar belde belediye Başkanı Özcan Özdemir iki kanser hastasının bulunduğu aileyi ziyaret etti.

Espiye’nin Soğukpınar Beldesi’nde anne ve kızının kanser olduğu aileyi ziyaret eden Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir, aileye maddi ve manevi her türlü yardımın yapılacağını söyledi.

Taflancık Köyünde anne Şemsi Çapur göğüs, altı yaşındaki kızı Melek ise kan kanserine yakalanarak bir yandan yokluk diğer yandan da yaşamla mücadelesi veren aileye Belde Belediye Başkanı Özdemir evine giderek ziyaret etti.

Önce eşinin sonra kızının kansere yakalandığını belirten

Murat Çapur hem sağlık hem de ekonomik bakımdan katlanması zor bir duruma kaldıklarını belirterek, belde Belediye başkanı Özcan Özdemir’in kendilerini ziyaret ederek, kendilerine yeni ev yapma sözü verdiklerini belirtti.

Soğukpınar belde belediye Başkanı Özcan Özdemir, “ailede biri göğüs diğeri kan olmak üzere iki tane kanser hastası var. Allah hiç kimseyi böyle acılarla imtihan etmesin. Açlıkla mücadele ederken bir de amansız hastalıklarla uğraşıyorlar. Çok zor şartlarda yaşamaya çalışan ailemiz için maddi ve manevi yarımı yapacağız.yardım sever halkımız dan da Çapur ailesi için yardım ve desteklerini bekliyoruz “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.