SON DAKİKA!

SEMA ÖZDEMİR İNTİHAR MI ETTİ?

Giresun’un Yağlıdere ilçesinde 22 yaşındaki Sema Özdemir çenesine dayadığı av tüfeği ile intihar etti. Ağır yaralı olarak Espiye Devlet Hastanesine kaldırılan Sema Özdemir kurtarılamayarak vefat etti.

Evli olduğu öğrenilen Sema Özdemir’in evde yanlız olduğu bir sırada ruhsatlı av tüfeğini çenesine dayayarak intihar ettiği, komşularının silah sesi ile eve geldikleri ve Espiye Devlet Hastanesine akldırıldığı ancak burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Sema Özdemir’in cenazesi Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olay ile ilgili Yağlıdere Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma başlattı.

4 yorumlar

 1. Haberde adi gecen Savcilik Yagliderede varmi ? (Editör Notu) Espiye ilçe Cumhuriyet Başsavcılığı, Yağlıdere İlçe Savcılığı..biz kısaltmışız…bize işimizi mi öğretiyorsunuz…ajans haberi yapmıyoruz…kaynak kendimiz…Sayın okur…

  • böyle yalan yanlış haberler yayınlamaya utanmıyor musunuz ölen kişi benim teyzem başınıza gelseydi nasıl bir duygu olduğunu bilirdiniz allahınızdan bulun

   Editör Notu; Hanımefendi bu haber bütün ulusal ajanslar tarafından servis edildi, bizim ilçe muhabirimiz de onayladı, ölen kişi teyzenizmiş madem ölüm nedenini de yazın da herkes neden öldüğünü bilsin, biz İstanbul’dan nasıl bilelim nasıl öldü, bize ettiğiniz bedduaya gelince allha doğrunun kim olduğunu bilir size ihtiyacı yok….

   • hadi doğru olduğunu kanıtlayın sen kimsin ya benden iyi mi biliceksin benim ailemi yaşantımı utanın biraz ya ne hastanesinden bahsediyosun sen bu haberi size yayınlatanda suç ayıp ya gerçekten çok ayıp yaptığınız

    Editör Notu; Yorumunuz objektif yayın anlayışımız nedeniyle yayınlanmıştır. Yorumlarınızda Merhumenin ölüm nedenini neden yazmadınız? sizden çok şey istemedik, bize akıl vereceğinize ölüm nedenini yazın bizde haber yapıp sizden özür dileyelim….

    • özel hayatımız sizi ilgilendirmez özel hayatımızı haber yapmak gibi bi hakkınızda yok size doğruları söylemek zorundada değilim

     Editör Notu: Basın Kamu adına görev yapar üstelik özel hayat dediğiniz ortada bir merhume var bunun neresi özel hayat, Haber Kutsal Yorum Hürdür…Haberin doğru olduğu yerel kaynaklarca onaylanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.