Uncategorized

Karaahmet in Vekillik Yolculugu Basladi

Karaahmetoglu ” Bu topraklarda dogdum bu topraklarda ölmek istiyorum “
 

CHP Giresun Milletvekili adayi Selahattin Karaahmetoglu ”  Bu topraklarda dogdum bu topraklarda ölmek istiyorum” diyerek Muhtarlardan destek istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Giresun Milletvekili adayi olan Selahattin Karaahmetoglu seçim bölgesi Görele de muhtarlara yemek verdi.
Giresun Görele’de bir restaurant’ta mahalle ve köy muhtarlariyla bir araya gelen CHP Giresun Milletvekili adayi Selahattin Karaahmetoglu, muhtarlardan destek istedi.


Görele’de ilk defa 20 yil aradan sonra Görele den Milletvekili çikarma yolunda büyük bir firsat yakalandigini kaydeden Karaahmetoglu Ankara’ya daha güçlü bir sekilde gidebilmek için Görele lilerin destegine ihtiyaci oldugunu belirtti.


Karaahmetoglu; “ Içimizde siyasi görüsü diger partilerden olan muhtar arkadaslarimiz mutlaka vardir. Burada sorun siyaset degildir. Görele nin bir Milletvekili olmasi yolunda büyük bir adim atildi.  Allah bize bu firsati nasip etti. Bizde bu firsati iyi degerlendirmek istiyoruz. Sizlerde takdir edersiniz ki ben bu topraklarin çocuguyum. Bu topraklarda dogdum bu topraklarda ölmek istiyorum. Çikmis oldugum bu yolda sizlerin destekleriyle önce Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili olmak istiyorum. Eger partimiz iktidar olursa Görele için güzel bir seyler yapmak için desteklerinize ihtiyacim var” dedi.


Haber : Turhan Sinirlioglu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.