SON DAKİKA!

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ KADINLAR MATİNESİ YAPILDI

Almanya’da faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Kadınlar kolu 2. geleneksel kadınlar matinesini gerçekleştirdi.

Stuttgart Bölgesinde yaptığı organizasyonlar ile adından bahsettiren Karadeniz Giresunlular Bw Derneğinde bu kez söz kadınlarda idi.

Karadeniz Giresunlular Derneği üyesi ve üye yakınları kadınlar matine için bir araya geldiler. Yaklaşık 300 kişi kendi aralarında gönüllerince eğelenerek yıl içinde yapılacak dernek faaliyetlerine hazırlık yaptılar.

yemeklerkaradenizgiresunlular

Matinede mahalli yemekler güne damga vururken kadınlar matinesine katılım her yıl dahada artarak devam etmesi kadın kolları yönetiminin yüzünü güldürdü.

karadenizgiresunlulardernegikadinlarmatinesi

Karadeniz Giresunlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Güldane Bıçakçı ” Artık geleneksel hale getirdiğimiz kadınlar matinemize uzaktan yakından gelerek katılan bütün gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Derneğimiz tarafından yapılacak bütün organizasyonların planlanmasını yaptığımız matinemizde gönlümüzce eğlenme fırsatı bulduk. Bize bu imkanları sağlayan yönetim kurulumuza ve sponsorlarımıza teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.