SON DAKİKA!

KEMENÇEYE ADANMIŞ HAYAT KATİP ŞADİ İYİLEŞİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar tarafından kaleme alınan ve kısa süre içinde yayınlanacak olan “KEMENÇEYE ADANMIŞ HAYAT” Kitabının kahramanı yaşayan Kemençe Efsanesi Katip Şadi bir süre önce evinde geçirdiği kaza sonucu ameliyat olmuş ve tedaviye alınmıştı.

Katip Şadi geçirdiği ameliyat sonrası Görele Belediyesi tarafından kendisine tahsis edilen evde kızı Hadiye Şadi^nin gözetiminde bakılarak eski sağlıklı günlerine dönemeye başladı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın evinde ziyaret ettiği Katip Şadi ” İnşallah sağlıkla ayağa kalkıp yazdığın kitabın tanıtımına katılacağım. Son Almanya konserimiz sırasında uzun yolculuklar ve vize aldığımız sırada kayda aldığınız bilgileri insanlar öğrensin sen benim hep yanımda oldun Allah razı olsun. Seni seviyorum kardeşim. Ayaklarına sağlık Sağol Varol.” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar ” Katip baba uzun süredir seninle ilgili kaleme aldığım kitabın çalışmaları sürüyordu. Son aşamaya geldim. Senin başına gelen bu kazadan dolayı biraz kendine gelmeni bekledim. İnşallah çok kısa süre içinde kitabımız basılacak. Kemençenin efsanesine güzel bir gece ile kitabımızı tanıtımını yapıp inşallah bu kültür hazinesini bizden sonraki kuşağa teslim edeceğiz.” dedi.

Öte yandan Tahmaz Eczanesi İlhan Tahmaz’ın yakın ilgisi ve Kızı Hadiye Şadi’nin özel bakımı ile Katip Şadi’nin sağlık durumu hızla iyiye gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.