SON DAKİKA!

KERİM AKSU GİRESUN’UN DERTLERİNİ DİNLİYOR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyip, birlikte çözüm önerilerinde bulundu.

Kendisi ile görüşmek isteyen ve randevu talebinde bulunan vatandaşlar ile belediye başkanlık makamında görüşen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, gelen istek ve talepleri bizzat kendisi dinleyip, çözümlenmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Gelen talepleri tek tek not alan ve ilgili birimlere talimat veren Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu; “Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuz, çözülmesi için elimizden geleni yapıyor ve yapmaya da devam ediyoruz. Ben her zaman cadde ve sokaklardayım. Vatandaşlarımızın bizzat ayağına gidip sorun ve sıkıntıları yerinde görmeyi ve dinlemeyi tercih ediyorum. Makam odalarına kapanıp, başkanlık görevini yürütenlerden olmadım. Bizim ile görüşmek isteyen vatandaşlarımızın da randevu taleplerine cevap vererek, kendileri ile görüşüyor, sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Halkımız ile ele ele bu şehre hizmet ediyoruz. Bizim işimiz halkla beraber hizmet üretmek. Biz laf değil, hizmet üretmeden yana olduk. Memnun olanda olur, olmayanda olur. Bunun takdirini vatandaşlarımız zaten veriyor.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.