SİYASET

KERİM AKSU’YA ALINCA SOKAK SAKİNLERİ MORAL VERDİ

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu haftasonu Teyyaredüzü Mahallesi Alınca Sokak sakinleri ile bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Oldukça sıcak görüntülere sahne olan ziyarette Başkan Aksu yapılması gereken hizmetleri tek tek not alarak ilgili birim yetkililerine iletti.

Alınca Sokak sakinleri adına bir konuşma yapan Muammer Zeki Erzincan “Öncelikle mahallemize ve sokağımıza bir çok hizmet getiren sayın başkanımıza ve ekibine teşekkür etmek istiyorum. Sokağımızın dolmuş sorununu çözdü. Sokağımızda çeşitli altyapı ve üstyapı çalışmaları yaptı. Kısacası başkanımız sayesinde sokağımız hizmet gördü. Yine yapılması gereken bazı eksikliklerimiz var onları da başkanımıza ilettik, o çalışmaların da başlatılması için gerekli talimatları verdi. Sayın başkanım, şunu bilmenizi isterim ki, yapılan bu hizmetleri unutmayacağız. Alınca Sokak sakinleri olarak desteğimiz hep sizinle olacak. Her zaman yanınızdayız.”

Başkan Kerim Aksu ise göreve geldikleri günden bu yana her zaman halkın ihtiyaç ve taleplerini geri çevirmeden imkanları dahilinde yapmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Şehrimizin tüm mahalle ve sokaklarında geniş kapsamlı alt yapı ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirdik. Halkımızın desteği bizlerle olduğu sürece yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bölgemizde giderilmesi gereken bazı sorunlar da var. Onların da giderilmesi için çalışmalar başlatacağız. Yollarımızda asfalt ve betonlama çalışmaları yapacağız. Ben tekrar bu nazik davetiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmaların ve uzun süren sohbetin ardından Başkan Aksu bölgeden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.