GÜNCEL

SOĞUKPINAR GEBZE’DE BİRLİK OLDU

Merkezi Gebze Yavuz Selim Mahallesi’nde bulunan Giresun İli Espiye İlçesi Soğukpınar Beldesi Dikmen ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yaman Portakal ve yönetim kurulu üyeleri, kongreye bir hafta kala dernek merkezinde üyelere kahvaltı verdi.

Kocaeli Gebze’nin en eski derneklerinden biri olan Soğukpınar Derneği’nin önümüzdeki hafta Pazar günü gerçekleştireceği kongre öncesi fikir alışverişinin yapıldığı kahvaltıya katılım oldukça yoğun oldu. seçimlerin masaya yatırıldığı kahvaltıda güçlü bir yönetimin oluşması ve daha da aktif çalışma yapılması için görüş ve öneriler ele alındı.

Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde geçen kahvaltılı toplantıya katılan 50’ye yakın üye mevcut yönetimin güçlü bir kadro ile görevine devam etmesi için tam destek verdi.

Kongre öncesi birlik ve beraberlik mesajı veren ve tek yumruk olan Soğukpınar Derneği’nin 10 Mart Pazar günü Yavuz Selim Mahallesi 0407 sokak No 61 adresinde yapacağı kongreye katılımın yüksek olması ve seçimlerin düğün havasında geçmesi bekleniyor.

Dernek Başkanı Yaman Portakal, 1993 yılında kurulan ve 20 yılı geride bırakan Derneği’n Gebze’de köklü ve eski bir dernek olduğunu belirterek, geçmişlerine yakışır ve gelecek içinde örnek teşkil edecek bir kongre yapacaklarını belirterek, tüm hemşerilerini kongreye davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.