Uncategorized

Kesaplilar Piknik te Bulustu

Kesap Kültür ve Dayanisma Derneginin tertip ettigi piknik söleni Sariyer Maden mevkii Temel Reis in yerinde yapildi. Çok sayida Kesapli nin aileleriyle birlikte katildigi piknik büyük bir nese içinde geçti. 

Isin mutfagindaki isim Mustafa Üste ve ekibi.

 


Kesaplilar Dernegi Baskani ve ev sahibi Adil Güler ile Mustafa Üste tüm misafirlerini en güzel sekilde agirladi. Ali Akgün ve Haber-Der in yeni Baskani Ethem Bakar ve tüm katilimcilar kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldilar.Yücel Öner birbirinden güzel türküleriyle piknige katilanlari costurdu. Haci Mehmet (Günaydin) bu muhtesem piknik söleninin sunuculugunu yapti.


Piknige katilan misafirlere ikramda sinir yoktu. Ali Akgün, Ethem Bakar ve Mustafa Yenidede bu misafirperverlikten oldukça memnun olduklarini söyleyerek Dernek Baskani Adil Güler ile Mustafa Üste yi kutladilar.

Kesaplilarin Sariyer de Bogaz manzarali muhtesem piknigi görülmeye degerdi. 

Mehmet Kolukisaoglu ve ailesi bu güzel piknik sölenine katilarak Kesaplilari ve Baskan Adil Güler i yalniz birakmadilar.

Dernek Baskani Adil Güler daha önce ayni mekanda akraba piknigi yaptiklarini bu defa tüm Kesaplilar ile Bogazin bu essiz güzel ortaminda birarada olmanin mutlulugunu yasadiklarini söyledi.


Piknige katilanlar arasinda Dernegin eski Baskani Mustafa Demiral, eski Cumhuriyet savcisi Kaya Kabacaoglu, Milli egitim Müfettisi Salih Tekel, Taksim Ilk yardim Hastanesi doktorlarindan Fatih Tekel, Zeki Avci, Ibrahim Karadeniz ve çesitli siyasi parti temsilcileri ile çok sayida dernek üyeleri katildilar.


Kaynak:Vatan Giresun/Nuri Yilmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.