Uncategorized

Kirim Tatar Meclisi Heyeti Valilikteydi

Giresun Üniversitesi’nin 2009-2010 Akademik Yili açilisi için Ilimize gelen Kirim heyeti, Üniversitenin Güre Yerleskesi’nde gerçeklesen açilisin ardindan dün (15.10.2009) saat 17.00’de, Valilige geldi. Heyet, Valilikte Vali Yardimcisi Süleyman Özçakici tarafindan karsilandi.
Kirim Tatar Milli Meclisi Baskani Mustafa Cemil Kirimoglu, Kirim Bahçesaray Ili Belediye Baskani Alexander Talyanish, Kirim Tatar Milli Meclisi Üyesi Rüstem Çiygöz, KTMM Türkiye Danismani Ismet Yüksel, Kirim Türkleri Kültür ve Yardimlasma Vakfi Yönetim Kurulu Üyesi Recep Çin, Valiligi ziyaretlerinde, Vali Yardimcisi Süleyman Özçakici ile bir sür sohbet ettiler.

 


 
Vali Yardimcisi Süleyman Özçakici, Kirim Tatar Milli Meclisi Baskani Mustafa Cemil Kirimoglu’na ziyaret anisina plaket verirken, Kirimoglu ve diger konuklara da altin kaplama findik rozeti takti. Ziyaretçilere ayrica, Ilimizi simgeleyen çesitli hediyeler de verildi. Kirim Tatar Milli Meclisi Baskani Mustafa Cemil kirimoglu da Vali Yardimcisi Süleyman Özçakici’ya, Kirim Bahçesaray’in kabartma tablosunu hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.