Uncategorized

Kitapçi Sampiyonlari agirladi.

05.06.2009 08:35:28
Giresunspor eski kulüp baskani Fatih Kitapçi, Türkiye sampiyonu olan Giresunspor süper genç takimina Çarsamba aksami bir yemek verdi.

New Jasmin Oteli’nde verdigi yemekte, Giresunspor kulüp baskani Olgun Aydin Peker ve diger bütün misafirleriyle yakindan ilgilenen Kitapçi, yillarca emek verdigi genç takimin sampiyonluguna en çok sevinenlerden biriydi.


KITAPÇI; “ONLARLA GURUR DUYUYORUM”


Görev yaptigi dört buçuk sezonda Giresunspor’a çag atlatan ve alt yapiya verdigi önemle genç takimin kazandigi sampiyonlukta en büyük pay sahiplerinden biri olan Kitapçi, “Onlarla gurur duyuyorum. Gerçekten çok zor bir isi basardilar. Hepsine tek tek tesekkür ediyorum. Giresunspor’un geleceginin emin ellerde oldugunu bir kez daha tüm ülkeye kanitladilar. Hepsiyle gurur duyuyorum” dedi.


PEKER KITAPÇI’YA TESEKKÜR ETTI


Yemek esnasinda Fatih Kitapçi’yla koyu bir sohbete dalan Giresunspor kulüp baskani Olgun Peker’de, “Fatih baskanin bu jestine çok tesekkür ediyorum. Bu çocuklarin bugünlere gelmesinde kendisinin büyük emekleri oldu. Insallah bizlerde bundan sonraki dönemde onun yükselttigi çitayi, en yüksege çikaririz. Kendisine bir kez daha Giresunspor’a verdigi büyük hizmetlerden ve bizlere yaptigi jestten dolayi tesekkür ediyorum” dedi.


Giresunspor eski genel kaptanlarindan Hakan Güngör, isadami Ihsan Yarkin ile Giresunspor genç takimi oyuncularinin ve antrenörlerinin tam kadro katildigi yemek, müzik esliginde oyuncularin pistte hünerlerini sergilemeleriyle sona erdi.


Bilindigi gibi Fatih Kitapçi, daha önce yaptigi açiklamayla kongre karari alan Olgun Peker’e tam destek oldugunu belirtmisti. Kitapçi ve Peker’in bu dayanismasi Yesil-Beyazli camiada da son derece olumlu karsilanmis ve büyük takdir toplamisti.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.