SON DAKİKA!
mustafacucegiresun

KÜÇÜK MUSTAFA LUNAPARK’A GİDEMEDİ

Giresun Gemiler Çekeği Mahallesinde kurulu Lunapark’a gitmeye çalışan Mustafa Cüce yolda karşıdan karşıya geçerken henüz plakası tespit edilemeyen bir otomobilin altında kalarak can verdi.kazacocukoldugiresun

Giresun Merkez Gemiler Çekeği Mahallesinde bugün geç saatlerde meydana gelen Trafik kazasında isminin Mustafa Cüce (9) olduğu öğrenilen bir çocuk sahil dolgu alanında yaklaşık 2 aydır faaliyette olan Lunapark’a gitmek için diğer iki kardeşi ile birlikte yola çıktı, sahil yolunda yaya geçidinden karşıya geçmeye çalışan Cüce kardeşlerden 9 yaşındaki Mustafa Cüce’ye henüz plakası tespit edilemeyen bir araç çarptı ve olay yerinden kaçtı.

Mustafa Cüce’nin cansız minik bedenini yolun üzerinde gören baba İsmail Cüce feryatları ile bütün sahili ayağa kaldırdı. Olay yerine gelen polis ve savcılık ekipleri aldıkları tedbirler ile vatandaşları alandan uzaklaştırdılar. Halkın yaya geçidinin olduğu yere bir an evvel üst geçit yapılması için olay yerine gelen yetkililere tepki gösterdikleri görüldü. Minik Mustafa’nın cansız bedeni olay yerine gelen Ambulans ile Giresun Prf. Dr. A.ilhan Özdemir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaçan sürücünün yakalanması  ile ilgili takikat başlatıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.