SON DAKİKA!
anadolukupasigiresun

MAVİ MERCAN’DAN ALTIN KULAÇLAR

Giresun ilini Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Paletli Yüzme Sporunda başarı ile temsil eden Mavi Mercan Yüzme Kulübü bu kez de Stil yüzmede Giresun ilini Anadolu Kupasında temsil etmeye hak kazandı.Cuneytsipalgiresun

24-26 Ağustos tarihleri arasında Giresun Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecek olan Türkiye Anadolu Kupası Yüzme Müsabakalarında Giresun ilini Mavi Mercan Spor kulübü temsil edecek.

Konu ile ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan Mavi Mercan Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Şipal; ” Anadolu Kupası Yüzme yarışları için Giresun Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan yarışmalara Mavi Mercan Spor Kulübü olarak katıldık. Giresun 1. Si olan takım yine ilimizde 81 ilin katılımı ile yapılacak olan Türkiye Anadolu Kupası Finallerinde Giresun’u temsil edecekti. Yarışmalarda en yakın rakibimiz olan Batlamaspor Kulübüne 3.370 puan fark atarak Giresun birincisi olduk. Paletli Yüzme branşın da yıl boyu yaptığımız başarılı mücadeleler ile Giresun ismini gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında başarı ile temsil ettik. Giresun Mavi Mercan Spor Kulübü olarak son kez Giresun ilini Anadolu Kupası’nda temsil edeceğiz. Yaşadığımız birçok olumsuzluğa rağmen takım olarak böyle bir başarıyı elde etmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz yarışmalardan sonra iki sezondur yaşadıklarımız hakkında Giresun basını ve kamuoyuna önemli açıklamalar yapacağım.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.