Uncategorized

Lütfi Türkkan Giresunlular Siyasetin Çimentosu

Giresun’u ve Giresunlulari sevdigini ifade eden MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili 1. Sira Adayi Lütfü Türkkan, “Siyasetin çimentosu olan Giresunlular’la beraber siyaset yapiyoruz ve yapmaya da devam edecegiz. Dikkat ederseniz, Kocaeli’de yasananlarin da kaset olayindan sonra partimize karsi baslatilan operasyonlarin bir parçasi oldugunu göreceksiniz. Lütfen yanlis anlasilmalara sebep olacak, benim tarafimdan söylenmemis provokatif sözlere itibar etmeyin. Iddia edildigi gibi bir açiklamam olmamistir. Bu sekilde bizi suçlayan insanlara karsi gerekli hukuki süreci baslatacagim”, dedi.


 

BIZLER ONURLU INSANLARIZ

MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili 1. Sira Adayi Lütfü Türkkan yaptigi basin açiklamasinda sunlari söyledi. “Geçen hafta yasadigim talihsiz bir olayi sizinle paylasmak istiyorum. Dilovasi Giresunlular Dernegi tarafindan davet edildik ve kendilerini ziyarete gittik. Ancak dernekte bizi davet eden dernek baskani ve yönetim kurulu üyelerinin, hatta Giresunlular’i temsil etme noktasina kimsenin olmadigini gördük. Hal böyle olunca biz de müsaade istedik. Biz onurlu insanlariz. Istenmedigimiz yerde duramayacagimizi ifade ettik.”

 

YAPILAN SAYGISIZLIGI KINIYORUM

Dernege Lütfü Türkkan olarak gitmedigini belirten MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili 1. Sira Adayi Lütfü Türkkan, “Dernege Milliyetçi Hareket Partisi’ni temsilen gittim. Dolayisiyla partime yapilan bu saygisizligi kinayarak arkadaslarimizla birlikte kalktik ve orayi terk ettik. Bizim Giresunlular’a söyleyecek bir lafimiz yok. Ancak kendilerini temsil noktasindaki AKP meclis üyesi dernek baskaninin Tavsanli’da Dilovasi Belediyesi çay bahçesini isletecek diye Giresunlular’i rezil etmeye hakki da yok. Biz kimseye kem söz etmedik. Kimsenin kalbini kirmadik”, seklinde konustu.

 

GIRESUN’U VE GIRESUNLULAR’I SEVIYORUM

Giresun’u ve Giresunlular’i sevdigini ifade eden MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili 1. Sira Adayi Lütfü Türkkan, sözlerini söyle tamamladi. “Dernek yönetiminden kaynaklanan bu davranis Giresunlular’a mal edilemez. Ancak, beraber siyaset yaptigimiz ve siyasetin çimentosu Giresunlular’i kendilerini temsil için seçtikleri insanlar noktasinda dikkatli olmalari konusunda uyarmak istiyorum. Bu insanlar Giresunlular’i temsil edemez. Dikkat ederseniz, bu yasananlarin kaset olayindan sonra partimize karsi baslatilan operasyonlarin bir parçasi oldugunu görürsünüz. Lütfen yanlis anlasilmalara sebep olacak, benim tarafimdan söylenmemis provokatif sözlere itibar etmeyin. Iddia edildigi gibi bir açiklamam olmamistir. Bu sekilde bizi suçlayanlara karsi gerekli hukuki süreci baslatacagim.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.