Uncategorized

Hayri Bahadir Tek Basina Sivil Topluma Bedel

Büyük sevinç ve heyecanla sandalyesini alan Yahya Keles’in babasi Zekeriya Keles, Güce Haber’in katkilari ile alinan tekerlekli sandalye sayesinde 13 yasindaki Yahya Keles’in artik sokakta rahat bir sekilde gezebilecegini söyledi.        

 

Zekeriya Keles, ” Oglum Yahya gucehaber.com sayesinde yeniden dogdu.Oglum belki ayaga kalkmiyor ama en azindan arkadaslariyla birlikte sokaga çikabiliyor beraber tekerlekli sandalyesine binerek onlarla gezebiliyor. Bunu bize sagladiklari için gucehaber.com çok tesekkür ediyorum. 13 yildir hem oglum hem de biz çok aci çektik. Artik acilar hafifledi ” seklinde konustu.

 

gucehaber.com imtiyaz sahibi Hayri Bahadir, engelli vatandaslara destek olmanin kendisini mutlu ettigini söyledi. Bahadir,” Güce ilçesinde yasayan ve engelleri nedeniyle toplumdan uzak kalan engelli vatandaslarimizi toplumla tekrar kaynasmalarini ve hayata daha siki tutunmalarini saglamak için elimizden gelen her türlü destegi ilçe halki olarak hep birlikte vermeliyiz. Bu sandalyenin alinmasinda bizlere yardimci olan Görele Omurilik Felçlileri Dernegi Baskani Bülbül Genç’e ve yönetim kurulu üyelerine tesekkür ediyorum ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.