SON DAKİKA!

MAÇ SONU NE DEDİLER?

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, golsüz eşitlikle sona eren Boluspor maçının ardından, iyi mücadele etmelerine rağmen istedikleri sonucu alamadıklarını söyledi.

PTT 1. Lig’in 25. haftasında Girensunspor ile Boluspor’un 1’er puan paylaştığı maçın ardından düzenlenen basın toplantısında iki takımın teknik direktörleri karşılaşmayı değerlendirdi.

Yeşil Beyazlıların ekibinin teknik patronu Erkan Sözeri, “Karşılaşmanın başından sonuna kadar çok iyi bir mücadele ortaya koyduk. Fakat istediğimiz 3 puandı ama onu alamadık. Karşılaşma golü atanın kazanacağı bir maçtı. Ancak iki takımda bunu başaramadı. Buna rağmen kora kor bir mücadele oldu. Rakip takımda deplasmanlarda iyi oynayan bir takımdı, bizde buna göre bir hazırlık yapmıştık. Oyuncularımız çalışmalarımız doğrultusunda iyi bir performans ve mücadele ortaya koydu. Bu mücadele karşısında yenilsek de oyuncularımı kutlayacaktım. Biz böyle mücadele ortaya koyduğumuzda kolay kolay hiçbir takım bizi yenemez. Maçın hakemine gelecek olursak da dönem dönem oyuncularda, teknik heyette olduğu gibi hakemlerimizde de iyi performans sergileyemeyebilirler. Hakemin art niyeti olduğunu düşünmesem de, bugün performansı tartışılabilir. Bugünkü sonucu da kesinlikle hakeme bağlayamayız” dedi.

BOLUSPOR CEPHESİ

Karşılaşmanın centilmence bir mücadeleye sahne olduğunu belirten Boluspor Teknik direktörü Reha Kemal Erginer ise “Bu karşılaşma her iki takıma da yaramadı. Çünkü bu maç üst takımlardan kopmama maçıydı. Alt takımlardan kopma maçıydı. Ancak her iki takıma da beraberlikten çok galibiyet faydalı olacaktı. Bu açıdan her iki takımda istediği sonucu alamadı. Bizde buraya geçen haftaki 3 puanı telafi için gelmiştik. Ancak sahada centilmence müthiş bir mücadele vardı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.