SON DAKİKA!
osman cirak isadamı, giresunspor, kulup giresunspor kulüp baskanı

MAHKEME KARARINI BEKLEYELİM!

Giresunspor eski kulüp başkanı İş Adamı Osman Çırak bir internet sitesi tarafından ismi kullanılarak yapılan haberlere cevap verdi.

Osman Çırak Giresunspor kulübünden alacağı olan paranın belgelerinin mahkeme tarafından istendiğini ve bu belgelerin ilgili mahkemeye avukatı vasıtası ile ulaştırıldığını söyledi.

Çırak sözlerini şöyle sürdürdü ” Her zaman olduğu gibi malum bir internet sitesi kendisi ile olan davalarımıza malzeme çıkarmaya devam ediyor. Giresunspor kulünden alacağım olan paralar kulüp karar defterinde yazılıdır. Birlikte yöneticilik yaptığımız ve halen kayyum heyeti başkanı olan arkadaş imza atmamış bile olsa bu kulübün karar defterinde mevcut mu? ona bakmak lazım. kaldı ki ben hem o malum internet sitesi ile devam eden mahkemelerim hemde Giresunspor’a verdiğim değer nedeniyle fazla konuşmayacağım. Ayrıca Giresun’dan benim vergi kaçacısı ve naylon fatura işi yaptığım konusunda da bir şikayet olmuş onun için yapılan teftişlerde adımıza tertemiz çıkmıştır. Ayrıca Osman Çırak eğer alacağı olmasaydı neden mahkemelerle uğraşacaktı ki? beni tanıyan herkes bilir. Adaletin vereceği kararı bekleyeceğim, Adaletin verdiği karardan sonra kimin doğru söylediği mutlaka ortaya çıkacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.