SON DAKİKA!
giresunspor taraftarı giresunspor karşıyaka

GİRESUNSPOR TARAFTARINA VALİ DESTEĞİ

Genç Çotanaklar Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Türkyılmaz ve üye Ali Yılmaz Vali Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Türkyılmaz, Giresunspor’un önümüzdeki pazartesi günü Karşıyaka ile İzmir’de oynayacağı maça 100 gönüllü taraftarın gidebilmesi için Vali Şahin’den masrafların karşılanması talebinde bulundu.

Başkan Türkyılmaz, yoğun iş temposuna rağmen kendilerini kabul edip, sorunlarını dinlediği için Vali Dursun Ali Şahin’e şükranlarını sundu. Hatıra olarak dernek tarafından hazırlanan Giresunspor forması hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Şahin, her zaman Giresunspor’un ve Giresunspor taraftarının yanında olduğunu belirterek, Başkan Türkyılmaz’ın talebini kabul etti. 100 kadar taraftarın masrafını karşılayacağını söyledi.

Vali Şahin, ayrıca ilk galibiyetin Karşıyaka müsabakasında alınması dileğinde bulunarak takıma başarılar diledi.

1 Yorum

  1. gülşen diyor ki:işe iytihacım var eşimde işsiz beraber çalışıcaz ne olur bize yardımcı olun daha önce avm çalıştık yetiştirici personeliz .emin olun bizden hiç pişman olmazsınız.hem okuyup çalışmak istiyorum.ikitane çocugum var . teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.