SON DAKİKA!
akpartigiresunilbaskanligi

MEHMET GELDİ BELEDİYE BORÇ BATAĞINDA

Ak Parti  Giresun Milletvekili Mehmet Geldi Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun Belediyeyi borca batırdığını ve hiç bir hizmeti doğru yapmadığını iddia etti.

akpartigiresunmilletvekilimehmetgeldi

Mehmet Geldi’nin  düzenlediği basın toplantısına Ak Parti Giresun İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, Ak Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu’da katıldı.

Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi yaptığı  basın toplantısında şunlara değindi. ” Giresun belediyesi yarattığı kaynaklarla hiçbir proje üretmezken sürekli borçlanması ve şehrin önemli sorunlarından hala kurtulamamış olması buna en güzel örnektir. 20 Milyon Türk Lirası borçla devraldıkları belediyeyi önemli hiçbir proje yada yatırım yapmadan bugün 36 Milyon Türk Lirası borçlandırması başka nasıl izah edilebilir. Şehrin gülen yüzü sloganı ile göreve talip olan ve halkımızın teveccühü ile şeçimleri kazanan Sayın Kerim Aksu görev yaptığı müddetçe ne çöp nede trafik sorunan çözüm olmuştur.” dedi.

Giresun Belediyesi’nin yaptığı Atapark Projesini de eleştiren Milletvekili Geldi, “Geçmişte daha fazla yeşil alan olan ve şehrin nefes aldığı Atapar yapılan çalışmalarla oturulamaz hale geldi.Sadece burada yeni yapılan dükkanlarla rant kapıları açıldı. Kamu yararına yapılan bir çalışma göremiyoruz. Ayrıca burada tarihi tescilli bulunan bir camimiz var ve tescilli yapıların çevresinde yapılacak çalışmalarla ilgili Anıtlar Kurulu’ndan gerekli izinlerin alınması gerekir.Bunların yapılıp yaplmadığını da bilmek istiyoruz. Yapılmadıysa biz gerekeni yaparız.Asla göz yummayız. Çünkü bu Atapark projesi neye göre yapıldı bilmiyoruz.Yapılan çalışmalarla şehrin nefes alacağı tek alanı betonlaştırıldı.Birkaç ağaç vardı onlar da yok edildi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.