SON DAKİKA!

MERVE ÇITLAK TOPRAĞA VERİLDİ

Erzurum’un Oltu ilçesinde 7 Mayıs’ta yapılacak yapılacak düğün öncesi Giresun’da düzenlenen kına gecesinden dönerken bindiği minibüsün dün şarampole yuvarlanması sonucu hayatını kaybeden Merve Çıtlak, Giresun’da toprağa verildi.

mervecitlakhabericenaze

Merve Çıtlak için Akköy köyü camisinde cenaze töreni düzenlendi. Çıtlak’ın yakınları ile köylülerin katıldığı cenaze töreninde baba Selahattin Çıtlak ile anne Emine Çıtlak sürekli gözyaşı döktü. Merve Çıtlak’ın cenazesi öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası köydeki aile mezarlığında toprağa verildi. Yaralı damat Hakan Er’in ise tedavisin Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’nde sürdüğü bildirilldi.

ÜNİVERSİTEDE OKURKEN TANIŞMIŞLARDI;

Erzurum Atatürk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi Merve Çıtlak’ın, nişanlısı Hakan Serdar Er ile okulda tanıştığı öğrenildi. Kazada hayatını kaybeden Merve Çıtlak ile yaralanan Hakan Serdar Er, 4 Mayıs Cumartesi günü Giresun’da yapılan kına gecesinin ardından 7 Mayıs’ta da Erzurum’un Oltu ilçesinde yapılacak düğünle evleneceklerdi.

Giresun’daki kına gecesinden sonra Erzurum’un Oltu ilçesine dönen, içerisinde gelin ve damat ile ailesinin bulunduğu Fazıl Toprak idaresindeki 25 D 9520 plakalı minibüs, Erzurum’un Karagöbek mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi nedeniyle şarampole devrilmiş, kazada sürücü Toprak ile gelin Merve Çıtlak ve nişanlısının kardeşi Ebru Er hayatını kaybetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.