SON DAKİKA!

MHP SORDU KONSER ÇOTANAK ARENA’DA MI?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar, 2011 yılında Bakan Canikli’nin gençlere “Sizi aldatanlara ve kandıranlara oy vermeyin” şeklinde akıl verdiğini, bu sözden hemen sonra “Çotanak Arenayı yapıyoruz” şeklinde vaatte bulunduğunu ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar, AKP’li Bakan Nurettin Canikli’ye yapılacak gençlik konserinin yerini sorarak “Sayın Bakan, 2011 yılında partinizin Gençlere düzenlediği konserde söz alarak, bir sonraki konseri İnşallah Çotanak Arena’da yapacağınızı söz verdiniz. Acaba bu sefer hangi sözle gençlerimizi aldatacaksınız?” dedi.

MHP Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar “Sayın Bakan, aradan geçti 4 sene biz ortada Çotanak Arena göremiyoruz, sizin ifade ettiğiniz şimdi şimdi bu gençler kendilerini kandıran ve aldatanlara mı oy verecek” ifadelerine yer verdi.
Her seçim dönemi sahneye çıkan, bol keseden vaatleri yağdıran ve ardından çekip gidenlere Gençlerin artık itibar etmediğini vurgulayan Dizdar sözlerine şöyle devam etti; “2011 yılında çıktılar, Eskişehir stadının maketine Giresun adını yazıp işte Çotanak Arena dediler. Bugün bakıyoruz, makette gösterilen Eskişehir stadı tamamlanmak üzere ancak Çotanak Arena’dan yeller esiyor. Çok merak ediyoruz acaba bu seçim hangi stadın maketi ile halkın karşısına çıkacaksınız. Biz gençlerin ağabeyi, yol göstericisiyiz diyorlar. Onlara akıl verip, sizi kandıranlara oy vermeyin diyorlar. Ama biz bu sözlere şaşırmıyoruz çünkü insanın fikri neyse zikri de odur. Giresun’a Çotanak Arena ile beraber Amatör spor kulüpleri için saha sözü verdiler. Bırakın stat yapmayı, çim sahayı bile yapmayı beceremediler.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.