SON DAKİKA!

Milli Piyango Çekilisi Giresunda

Milli Piyango’nun 9 Agustos 2009 Pazar günü Giresun Liman Sahasinda  yapilacak olan çekilisi için sehrimize gelen Milli Piyango Idaresi Genel müdürü Recep Biçer,  Vali Mustafa Yaman’i Makaminda ziyaret etti.


TRT 1’den de canli olarak yayinlanacak çekilis hakkinda Vali Mustafa Yaman’a bilgi veren Milli Piyango Idaresi Genel Müdürü Recep Biçer, Giresun’a çok yabanci olmadigini, buralarin havasi ve dogasi ile ayri bir güzellige sahip oldugunu söyledi. Genel Müdür Biçer, Milli Piyangonun 9 Agustos çekilisini Giresun’da gerçeklestirecek olmalarindan ayri bir mutluluk duyduklarini da ifade etti.
 
Ziyaret sonunda Vali Mustafa Yaman, Milli Piyango Idaresi Genel Müdürü Recep Biçer’e bir plaket ile Ilimizi simgeleyen altin kaplama findik çotanak rozeti verdi. Milli Piyango Idaresi Genel Müdürü Recep Biçer de Vali Mustafa Yaman’a, çiniden yapilmis tabak hediye etti.
 
Milli Piyango Idaresi Genel Müdürü Recep Biçer’in Vali Mustafa Yaman’a yaptigi ziyarette, Vali Yardimcisi Süleyman Özçakici ile Il Özel Idaresi Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu da hazir bulundu. 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.