SON DAKİKA!

MURİÇ SONRASI GENÇLERBİRLİĞİ İLE KARDEŞ KULÜP OLDUK

PTT 1. Lig ekibi Giresunspor’da yıldızını parlatan ve birçok takımın radarına giren Vedat Muriç yeni sezonda Gençlerbirliği forması giyecek. Attığı ve attırdığı gollerle takımına hayat veren Vedat’ın Gençlerbirliği’ne transferine dün onay çıktı.

Dün Ankara’da Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile bir araya gelen Giresunspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, Vedat Muriç’in Gençlerbirliği’ne transferine, 500 bin Euro artı 2 futbolcu takası ve bir sonraki satıştan Giresunspor’a yüzde 10 pay verilmesi karşılığında onay verdi.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Bozbağ, “Camiamıza hayırlı olsun. Vedat Muriç’e Giresunspor’umuza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Gençlerbirliği Kulübü’ne başta Başkanı İlhan Cavcav Bey olmak üzere, tüm yönetimine şahsıma ve camiamıza gösterdikleri ilgiye de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

GENÇLERBİRLİĞİ ARTIK KARDEŞ KULÜBÜMÜZ

Gençlerbirliği yönetiminin tam kadro olarak katıldığı toplantıda, Başkent ekibinin Başkanı İlhan Cavcav da, idarecilerine Giresunspor ile kardeş kulüp olduklarını söyledi. Cavcav, Giresunspor ile ilişkilerini daha da ilerleteceklerinn altını çizerek, “Bundan sonraki her şeyde Giresunspor önceliğimizdir. Giresunspor artık kardeş kulübümüzdür. Bu transfer iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.