Uncategorized

Mustafa Kurtulmuslu Orman Genel Müdürü Oldu

Osman Kahveci ni 12 Haziran 2011 tarihinde yapilacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti den milletvekili aday adayi olmasi ile bosalan Orman Genel Müdürlügü görevini vekaleten yürütmekte olan Hemsehrimiz Mustafa Kurtulmuslu, bu göreve asaleten atandi.
 
40 yildir ormanciligin her kademesinde basariyla dolu hizmetleri olan Mustafa Kurtulmuslu nun Orman Genel Müdürlügü görevine asalete atanmasiyla ilgili kararname bugünkü(08.04.2011) Resmi Gazetede yayimlandi.
 
Orman Genel Müdürlügü Yangin Harekat Merkezi nin kurulmasi, Birlesmis Milletler in FAO Projelerinde Türkiye de Modern Yangin Söndürme Sistemleri kurulmasi projelerinde bizzat görev alan Orman Genel Müdürü hemsehrimiz Orman Yüksek Mühendisi Mustafa Kurtulmuslu, ayrica Orman Genel Müdürlügü Etik Kurulu Baskanligi, Kültür ve Turizm Bakanligi Kültür ve Tabiat Varliklarini Koruma Yüksek Kurulu Üyeligi, Ankara Ormanspor Kulübü Baskanligi, Ogemvak Baskan Yardimciligi, Ormancilar Yardimlasma Vakfi Baskanligi görevlerini yürüttü ve Milliparklarin kurulmasi ve agaçlandirma faaliyetleri ile Orköy faaliyetlerinde de bulundu.
 
Orman Genel Müdürü hemsehrimiz Orman Yüksek Mühendisi Mustafa Kurtulmuslu ya görevinde basarilar dileriz.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.