SON DAKİKA!

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ KAZANMAK İSTİYORUZ

Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ hafta sonu oynayacakları Hatayspor maçını kazanmak istiyoruz. dedi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, bu hafta sonu oynayacakları Hatayspor maçını kazanarak üst sıralara biraz daha yaklaşmak istediklerini söyledi.

Mustafa Temel Bozbağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu hafta sonu sahalarında grupta lider olarak bulunan Hatayspor’u konuk edeceklerini anımsattı.

Hatayspor’un ligde lider olmasının kendileri açısından öneminin olmadığını vurgulayan Mustafa Temel Bozbağ, “Bizim için kimsenin durumu önemli değil. Biz kendimize bakıyoruz. Ligdeki konumumuz önemli. Üst sıralar için mücadele veren bir ekibiz. Yukarıdan kopmak istemiyoruz. Bunun için Hatayspor maçında sahaya üç puan için çıkacağız. Mutlak kazanmamız gerekiyor. Rakibimiz lider olmuş veya ligin son sırasında bulunuyormuş, bizi ilgilendirmiyor. Bizim alacağımız sonuç önemli. İnşallah iyi bir netice ile ayrılırız” dedi.

Giresunspor taraftarını Hatayspor karşılaşmasında kendilerine destek olmaya davet eden Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “İnşallah bu hafta bizleri taraftarlarımız yalnız bırakmaz. Çünkü çok önemli bir maça çıkacağız. Tribünlerimizin dolmasını istiyoruz. Kendilerinin de vereceği destekle sahadan gülen taraf olarak ayrılacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.